Si të bëjmë kokteilin “Surfer on Acid”

874

1.  Sigurohuni të keni përbërësit mëposhtë:
•  30 ml  Rum arre kokosi
•  30 ml Jägermeister
•  30 ml Lëng ananasi

2.  Futini të gjithë përbërësit në një shaker dhe shtoni pak akull .


3.  Tundeni fort shakerin për 15-20 sekonda .


4.  Hidheni në një gotë shotsi dhe mbusheni me akull.

Ju bëftë mirë!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?